Hakkımızda

2004 yılında ’Latilla’’ olarak İstanbul boğazında başlayan exclusive seyirler, 2008 yılından itibaren de şirket bünyesindeki diğer yat “Matilda“ ‘nın katılımı ile de devam etmektedir.

Uluslararası platformlardaki özel konukları, Devlet Başkanlarını ve birçok önemli misafiri ağırlayan Latilla ve Matilda, verdiği üst düzey hizmet ve konforuyla kısa sürede Türkiye’de ve dünyada adını duyurmuş, İstanbul boğazında ilk , tek ve lider olarak yerini almıştır.

Dünyanın önemli şehirlerinde farklı ilgi uyandıran ve çok büyük talep gören, denizden şehrin keyifle izlenmesini sağlayan cruise’lar artık,  Latilla ile tarih ve kültür kokan İstanbul ‘da!

 Latilla, dört mevsim her türlü hava koşulunda, sahip olduğu teknik donanım sayesinde sallantıyı minimuma indirerek seyir rahatlığı ve emniyeti sağladığı gibi, İstanbul Boğazının detaylarda gizli olan güzelliğini, panoramik camları ve yansıma yapmayan aydınlatma sistemi ile de kesintisiz bir görüş imkânı sağlayarak misafirlerine güvenlik ve konforu bir arada sunmayı amaçlamaktadır.